Piramida szkieletowa

Piramida szkieletowa służy do regeneracji organizmu; zwiększenia jego mocy psychicznych; osiągania relaksu; wyrównywania bilansu energetycznego organizmu; zwiększania wydolności i odporności organizmu; likwidacji bądź złagodzenia różnego rodzaju bólów i stanów zapalnych; wzmocnienia procesów leczenia różnych schorzeń, ran i urazów; wspomagania procesów odchudzania; zmniejszania działania szkodliwych substancji, np. cukru, nikotyny czy alkoholu, ale również do harmonizacji przestrzeni wokół piramidy poprzez polepszanie poziomu energetycznego pomieszczenia.

 

Piramida w szczególności poprawia pracę mózgu, leczy ciężkie migreny, reumatyzm, bóle kręgosłupa, reguluje zmienne ciśnienie tętnicze krwi, przyspiesza gojenie się ran pourazowych, usuwa niepokoje nerwowe i pomaga w leczeniu nałogów.

Piramida nie działa wg określonego schematu, lecz każdemu człowiekowi reguluje tylko to, co w jego organizmie nie funkcjonuje właściwie.

 

 

Na czas przebywania pod piramidą należy z ciała i ubrania usunąć wszystkie przedmioty metalowe (zegarek, klucze, biżuterię itp.) i usiąść spokojnie z twarzą zwróconą na północ. Ręce złożyć na zwartych kolanach.

Czas przebywania do 30 minut.